| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar 2 carti de-ale lui Eckhart Tolle Puterea Prezentului & Un Pamant Nou. Problema este ca nu am mai comandat online deci nu stiu care site e mai bun sau "safe" as vrea adresa de la un site care l-ati incercat, multumesc anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| MgdDroopy a răspuns:

Cumpără direct de la editura. De pe siteul editurii. Este cel mai sigur

1 răspuns:
| Xoxo520 a răspuns:

Libraria.net preturile cartilor sunt extrem de ieftine si poti alege tu prin ce vrei sa primesti cartile (prin posta sau curier )