| DomnishoaraTPU a întrebat:

Ce părere aveţi despre cartea "Însemnările unei Puştioaice", dacă aţi citit-o?! Menţionez că am 13 ani şi ador să citesc.
Menţionez că nu doresc să-mi rezolv o temă, mai ales că această carte nici nu e inclusă în lista lecturilor obligatorii.
Dau fundă celui mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| caltialaura123 a răspuns:

Omg! O ador! Sunt la al treilea volum. Chiar daca ea s-a mutat la o scoala noua tot si-a facut prieteni. 2 prietene. Si s-a si indragostit. Dar mai are pe cap si pe acea scorpie. E rea rea rea fata aia. Nu le mai stiu numele pentru ca am citit-o vara trecuta si na, asta e. Chiar mi-ai reamintit sa imi cumpar volumul 6 :** spor la citit.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o alta porcarie adolescentina.Am citit unul din volume odata doar ca sa-i fac pe plac unei prietene dar am regretat imediat ce am terminat-o. Daca vreti carti bune, duceti-va la biblioteca unde sunt si din astea mai vechi si nu mai cititi toate tampeniile contemporane. Sfatul meu.