| anonim_4396 a întrebat:

ma chema Florin sunt in clasa a-8 si ma tot gândesc la ce liceu sa intru, am media general 7, 3 si sunt din județul Ilfov, nu trebuie sa fie neapărat un liceu aproape de mine, mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| FabianelSHAF a răspuns:

Salut, Florin. Eu îţi recomand ca prima oară să vezi ce note iei la simulări, apoi să te gândeşti la ce liceu doreşti tu să intri. Eu te sfătuiesc să intrii la unul teoretic, dacă îţi place cartea, legat de licee, nu sunt din zonă ca să le cunosc. O zi plăcută.