| enemircea39 a întrebat:

Va rog foarte frumos sa ma ajutati cu ceva.Am citit o carte:"Pisicile razboinice in inima padurii" de Erin Hunter.De mai mult de o saptamana caut volumul 2 "Pisicile razboinice foc si gheata" si nu il gasesc. Daca il gasiti va rog sa ma contactati.(platesc si in plus pentru el)

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu il gasesti pentru ca nu a aparut.

Volumul 1 este relativ recent, aparut in noiembrie.

Abia daca are 2 luni, o sa mai dureze ceva pana cand o sa fie tradus si volumul 2.

Ea mai are o serie tradusa in romana, o poti incerca :

http://www.librarie.net/autor/34204/erin-hunter

Sau...cumperi cartea in engleza. Pana la urma e pentru copii...nu e o engleza extraordinar de grea.

http://www.karte.ro/cumpara/fire-and-ice-9780756935351

*verifica daca e disponibila pentru comanda*

| enemircea39 explică (pentru Apache):

Ms mult pentru raspuns...cand o sa apara poate o sa o cumpar.

| AndradaStaicu118932 a răspuns:

Nu a aparut de mult foc si gheata.O poti comanda de pe elefant.ro.Iti sugerez sa o eie car mai este la reducere.Tio recomand.Am citit-o de doua ori si tot nu m-am saturat de ea laughing).

| Micut123 a răspuns:

Http://www.elefant.ro/......30792.html
Oricum cred ca deja ai citit-o :)))

| MusumeciValentino1987 a răspuns:

Cauta pe libris.ro