| anonim_4396 a întrebat:

care sunt cartitle care v-au socat si de ce?

5 răspunsuri:
| Bubbleuh a răspuns:

Daca te refereai la "cartile" care m-au socat, pai cand am citit odata Robin Hood, ajunsesem deja la pagina 50 si m-am speriat cand am vazut ca mai aveam 150 de pagini de citit, am inchis-o si te atungi nu m-am mai atins de carti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bubbleuh):

Nu la asta m-am referit dar multumesc de raspuns, m-a amuzat laughing)

| leapșa a răspuns:

"Lolita"- pedofilie.
"Toba de tiniche"- e spusa din perspectiva unui baietel care nu poate creste. Stilul naratiunii e pur si simplu genial si da... M-a socat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfarsitul de la Cismigiu et Comp si Buna Dimineata Baieti atat m-a impresionat dintr-o varietate mai mare de carti citite.