| YellowPerson a întrebat:

Salutare!
Imi poate recomanda cineva niste carti de mister si suspans

Răspuns Câştigător
| cossy19 a răspuns:

Eu iti recomand cu drag cartea "Umbra vantului" de Carlos Ruiz Zafon! Nu ii lipseste nimic, te va tine cu sufletul la gura. Este prima carte pe care chiar am iubit-o. Efectiv nu puteam sa ma opresc din citit, si totusi ma fortam sa citesc mai putin ca sa nu o termin. De asemenea orice carte de acest autor e plina de mister! Lectura placuta orice ai alege!

4 răspunsuri:
| Andone_Alex_1997 a răspuns:

Eu iti recomand cartea Harry Potter. Cred ca e exact ce vrei tu sa vitesti. Ti-o recomand pentru ca si eu am citit-o de 3 ori si mi-a placut (logic)

| MeForeverAlone a răspuns:

Percy Jackson, toate volumele

| Adry05 a răspuns:

Tess Gerristen- Disparitia; PAcatoasa; Chirurgul; Dublura
Daphne Du Maurier- Rebecca; Verisoarea mea, Rachel
Emily Bronte- La Rascruce de vanturi
Maestrul papusar

| suntsuper a răspuns:

"Procesul" de Franz Kafka si efectiv orice de la Agatha Christie