| Mri28 a întrebat:

Salutare.
Stie cineva unde as putea găsi niste teste online (grila si de completat spațiile libere) pentru materia Literatura de Călătorie ( Dinicu Golescu, Radiscev, J. Swift etc )?
Mulțumesc

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"teste online... pentru materia Literatura de Călătorie"

nu cred că găsești, materia despre care spui, e una opțională, o faceți doar la voi la școală

| Mri28 explică (pentru sierra1):

La master anul 2 mai exact pe specializarea etnoturism si turism cultural.
Ma gândeam ca poate stiti ceva ca eu am căutat si nu am gasit…. maine am examen si imi era mai usor cu niste intrebari grila…. Mulțumesc oricum

| sierra1 a răspuns (pentru Mri28):

"La master anul 2 mai exact "

da, era bine de precizat din prima! oricum ar fi, baftă!

| Mri28 explică (pentru sierra1):

Greșeala mea, mulțumesc frumos