| Andy_Andy_1977_LlEX a întrebat:

Stie cineva daca există o carte care este continuarea cartii" 50 de zile pana la sinucidere"/"50 days before suicide"?

8 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

N-are cum să existe o continuare. După suicid nu mai e nimc. happy Ce să mai fie_

| RAY a răspuns (pentru sabin89):

Dupa sinucid omul se sinucide in lumea de apoi, deci urmeaza partea a doua, prima oara e cand te insori apoi dai de soacra apoi a treia oara e cand dai de dracu care te prajeste

| Vvistula a răspuns:

Nu mai exista

| Andy_Andy_1977_LlEX explică (pentru RAY):

La final nu sa sinucis, am citit cartea, si a inscenat sinuciderea

| Andy_Andy_1977_LlEX explică (pentru sabin89):

La final nu sa sinucis, am citit cartea, si a inscenat sinuciderea. Citeste cartea inainte sa raspunzi.

| Andy_Andy_1977_LlEX explică:

La final iși insceneaza sinuciderea, nu se sinucide cu adevărat...

| RAY a răspuns (pentru Andy_Andy_1977_LlEX):

Nu stiu, nu am citit cartea

| Raven a răspuns:

Nu există încă dar în interviul de aici spune că lucrează la continuare
https://palarisme.ro/interviu-cu-stace-kramer-ro/