| Polistfever a întrebat:

Urgente medico-chirurgicale de Titirica ediția 1991 mai este valabilă sau ar trebui să îmi iau ediția 2017?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

E aceeași carte, doar ca retipărită.

3 răspunsuri:
| BogdanM275 a răspuns:

Nu mai este valabila.

| Bizon95 a răspuns:

La sfarsitul anilor 1990 s-a schimbat medicina serios
am fost martor la asta, pentru ca am avut o fractura urata la glezna, mi-au bagat surube si am stat in spital, si povestea unul ca isi scotea implantul de sold vechi cu care abia se putea duce la WC si isi punea unul nou cu care era garantat ca poate sa iasa la plimbare cativa km

si au trecut 20 de ani de atunci, iar tu ai o carte veche de dinainte de asta

| darrio2007 a răspuns:

2017, normal. In atatia ani s-au mai schimbat cateva metode de interventie chirurgicala.