| AvalohAlyn a întrebat:

Va plac cartile gen" Fluturi"(Irina Binder)?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fluturi, Cainele, Pisica, Gandacii.
Foarte original nume, presupun ca e o carte superba, no?

| Raniaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă lesini de plictiseală si chiar nu, nu dar nu ai altceva mai bun de citit, este interesantă dar cam trasă de păr happy

| Hexiled a răspuns:

Sunt unele pasaje care imi plac. Insa poti citi Lumea vazuta de Bob, pentru mine e geniala aceasta carte, prezinta o relatie de prietenie intre om si pisica si arata cum omul complica ceva simplu

| Adry05 a răspuns:

Mai pui multe intrebari despre tampania aia de carte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat la recenzie, suna bine parcas a lua-o. E scrisa de o femeie. E carte de femei?

| Cameliapantiru a răspuns (pentru Hexiled):

"Lumea vazuta de Bob" e o carte super. Emotionanta si motivationala! Subscriu!

| ionutdan12345 a răspuns:

NU,nu prea

| Hexiled a răspuns (pentru Cameliapantiru):

Am citit-o in lacrimi pentru ca m-am regasit in locul lui James, fiind sceptic la prietenia mea cu o persoana anume. Insa spre deosebire de carte persoana aia ma subapreciaza, iar eu trebuie sa fac un efort mai mare. Pe cand Bob il iubeste pe James oricum ar fi el, bogat sau sarac, sanatos sau bolnav. M-a marcat mult cartea aia, plus ca am primit-o cadou de la o persoana caruia mai ma plangeam eu in legatura cu prietenii mei

| Cameliapantiru a răspuns (pentru Hexiled):

Emotionanta povestea ta. happy Bob e ceea ce inseamna prietenul adevarat, atat de rar, dar nu imposibil de gasit: loial, afectuos, alaturi de tine in orice situatie, capabil de a te iubi neconditionat.

| Hexiled a răspuns (pentru Cameliapantiru):

Inca incerc sa l gasesc pe Bob in prietenii mei, greu foarte greu