| RoxyRoxana200 a întrebat:

Vreau rezumatul lectiei :Caracteristicile,formarea si evolutia reliefului, clasa 8.Va rog mult!

6 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Ai gresit site-ul.Intra pe brainly.Mutumim.pa!

| En3Rgi a răspuns:

E bine sa vrei.

| Staif a răspuns:

Daca il vrei, fa-l!

| DeCeMaiContează a răspuns:

Pe TPU nu se fac teme. Daca vrei sa-ti faca cineva rezumatul, intra pe brainly.ro.

Bula
| Bula a răspuns:

Vreau sa te apuci de invatat cum sa inveti!

| Violleta2022 a răspuns:

Conform regulilor forumului TPU, nu ni se permite sa-ti facem temele scolare, asta fiind sigura ta responsabilitate de elev, de care noi nu avem voie sa te privam.
In acest caz, iti dorim sa ai o zi linistita si spornica la teme!