| onuticuta200312 a întrebat:

Vreau sa-mi comand o carte de pe libris.ro! Dar nu stiu ce carte....Precizez ca-mi plac urmatoarele carti:Harry Potter,Insemnarile unei pustoaice,Septimus Heap, Winnetou etc.Le-am scris ca sa va dati seama cam ce genuri de carti imi plac! Vreau sa-mi comand o carte sau doua care sa nu depaseasca suma de 35 lei!

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Paulo Coelho-Alchimistul
Merita.

2 răspunsuri:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Jurnalul unui pusti volumele 1-10
Fram ursul polar
Black Beauty
Chemarea străbunilor
Stăpânul viselor
Corby Flood
Panza Charlottei
Micul print

Sper ca te-am ajutat!
Si mie îmi plac cartile pe care le-ai mentionat si deobucei nu prea sunt multe carti care sa îmi placa.
Sunt sigura ca aceste carti o sa iti placa mult!

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Funda?