| rockaholic a întrebat:

A fost cineva dintre voi la concert la ozzy osbourne? Cum vi s-a parut? Eu am fost si mi-a placut. Sunetul a fost foarte bun iar ozzy? Jos palaria pentru el si pentru ceea ce face la varsta sa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost superb, daca la varsta asta face showul asta, atunci mie imi pare rau ca nu am putut sa-l vad acum 20 de ani... pur si simplu angelic

3 răspunsuri:
| theea_5574 a răspuns:

As fi vrut sa merg... dar parintii.intotdeauna parintii nu m`au lasat chatterbox angry crying

| Psihiatra a răspuns:

Am vrut sa merg dar...mnoh...nu sunt din Bucurestisi nu mi se pare deloc corect ca toate concertele importante sa fie in capitala doar.Sunt spre exemplu din nordul tzarii si n`am nicio shansa ma merg la vre un concert. Dar ai dreptate, jos palaria pentru el.

| afterlife a răspuns:

A FOST BESTIIAAALL! incredibil...inexplicabil,dar ce-i drept ma asteptam sa iasa asa de bine. A fost.bestial!
Tot respectul pentru Ozzy si pentru muzica lui!