| Paula_6512 a întrebat:

Am nevoie de niste colinde si cantece de iarna[nivel de liceu nu de gradinita]big grin.Ma poate ajuta cineva? dau funda, promit!

7 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Asculta-l pe Stefan Hrusca!

| bejenariu a răspuns:

Pai poti scoate de pe trilulilu doar ca iti trebuie un programel care til pot da eu add bejenariu.ilie si iti explic acolo mai multe e foarte bun

| Andreea_1209 a răspuns:

Http://www.crestinortodox.ro/colinde-audio-colinde-craciun/
eu spun sa-ti alegi din ele...
sunt frumoase si sunt sigura ca-ti vor fi de folos
Bafta :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| georgiana_5070 a răspuns:

Adriana Stoica-profetie(de acolo te descurci tu)Gabi Ilut-colind etc pup Funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu un colind

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A buna Paula.