| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
am si eu o intrebare
Dorian Popa si Alina Eremia sunt impreuna si in realitate? ptc i-am vazut ieri la happy hour si la un momendat Alina i-a pus mana pe picior lu' Dorian... nu lasa de gandit?
oricum mi-ar place sa fie impreuna si in realitate love struck

Răspuns Câştigător
| madutza555 a răspuns:

Nu nu sunt dar sa stii ca ar fi frumos dorian si alina au spus ca sunt doar amici si se bucura ca le punem aceasta intrebare doarece ei siau intrat bine in rol sin pe noi neau facut sa credem asta

45 răspunsuri:
| Mrt_Marry_1997 a răspuns:

Dati-mi si mie facebook-ul Alinei sau al lui Dorian

| karylove a răspuns:

Nu din pacate nu sunt mi-as dori! dar Dorian este impreuna cu Eliza! Eu consider ca Alina este mult mai frumoasa decat Eliza!

| Cristalinabulat a răspuns:

Da

| IvonaPatricia a răspuns:

Si mie mi-ar placea ca cei 2 sa fie impreuna dar asta nu se poate realiza deoarece Dorian are o iubita pe nume Eliza.