| Andreea256 a întrebat:

Buna am vazut o melodie la Televizor parca canta asa touch me new touch me new era o femeie si un barbat! Multumesc!

3 răspunsuri:
| camelia1234 a răspuns:

Claudio cristo ft tamy-teach me cred...

| Đϋffγ a răspuns:

Claudio Cristo feat Tamy - Teach me
Samantha Fox - Touch me
Supreme Beings Of Leisure - Touch me

| vodami92 a răspuns:

Da samantha fox era! una din cele mai fotografiate vedete britanice! a dat lovitura cu touch me in 1986! si desi atunci multa lume a crezut ca o sa ii placa baietii barbatii! in 2003 aceasta confirma ca este lgbt! si este lesbiana! a fost casatorita cu myra stratton! care a fost o respectabila managera artistica! a murit din pacate in 2015! iar samantha fox nu s-a mai maritat niciodata de atunci! si-a vazut insa mai departe de viata ei artistica! asta pana in 2022! cand s-a maritat pentru a doua oara! de data aceasta cu managerul ei de turneu! linda brigitte olsen!