| iiFlower a întrebat:

Ce parere aveti despre video-ul asta : http://www.youtube.com/......ttp?/watch Mie una, imi place melodia. Dar videoclipul mi se pare un pic cam scarbos.Nu putea sa se epileze stiind ca face un videoclip?:|

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

De ce s-ar epila? Este normal şi masculin să ai păr pe picioare.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Nu,nu putea.
Este bărbat,de ce este scârbos?
Înţeleg,dacă era o femeie da,într-adevăr nu pica tocmai bine la stomac pentru mulţi dintre noi,dar aşa,de sex masculin,care e problema?
Femeile care zic asta, cum că părul de pe picioare este scârbos dau dovadă de ipocrizie, având în vedere că şi ele au pădurea lor.Sunteţi frustrate că voi sunteţi obligate să vă epilaţi/radeţi şi bărbaţii nu? confused