| LaviiAk47 a întrebat:

Buna, cum o melodie in cap de azi dimineata si tot ce stiu eu din ea e ca efectiv cred ca e in rusa sau nu stiu ce limba, da era ceva de genu : " sera magdaaan yaa sera magadaam " nu stiu daca am scris bine dar e singura chestie pe care mi o amintesc, da era de party asa nu stiu...

1 răspuns:
| NunuNini a răspuns:

In rusa?
"sera" ma duce cu gandul la viitorul lui "être", "a fi" in franceza. Dar poate fi si in alta limba. Oricum, nimic nu seamana a limba rusa.