| Floryna99 a întrebat:

Buna. Exista pe YouTube o melodie, mai mult instrumental, iar videoclipul era numai cu vampiri. Melodia era ritmată, cu bass, dar este ștearsă de pe YouTube. Știe oare cineva despre ce melodie vorbesc? Chiar mi-aș dori sa o mai ascult in mașină cu volumul la maxim! ???? Țin să menționez că nu mai știu nici cine canta, nici de cine a fost postată!???? Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Adrian_Cosmin_1995 a răspuns:

Salut,din cate ai descris se pare ca melodia respectiva in care sunt numai vampiri s-ar putea sa fie Amurg Saga, care face parte din seria filmelor cu acelasi nume. Sunt in numar de 3 filme.