| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Imi puteti recomanda si mie niste melodii dubstep care merita ascultate? happy

5 răspunsuri:
| Ciocan_Giorgiana_2000 a răspuns:

UKF-august, mai vezi melodii de skrillex, kiooto, damn, altii!

| daianne a răspuns:

Krewella-Killin' It
Krewella-Can't Control Myself
Krewella-One minute
Quba-Friend
Quba-Vinovati
Quba-From Romania
Quba-Drum 'N' Vodka
Quba-Da-ti Drumul
xKore-Need You
Meg&Dia-Monster
Skrillex-Kyoto
Skrillex-Bangarang
Sa le asculti cu placere!

| StGalleon a răspuns:

Daca tu ne intrebi de melodii dubstep, inseamna ca ai trecut demult prin tot ce inseamna comercial in dubstep... deci, uite un playlist :
Shockone - Lazerbeam (poti scrie optional "skism remix")
LinkinPark - Numb (dubstep remix)
BirdyNamNam - Goin hard (skrillex remix) (nu asta nu este comerciala, parerea mea)
AWE - Jurrasic
KnifeParty - Bonfire
KnifeParty - Fire Hive
KnifeParty - Power Glove
Modestep - Another Day
Sgt.Slick - Feel the fire
Mizuki - Helios
Mediks - Blown Away
Zomboy - Mind Control
Zomboy - Pump it up
Zomboy - Nuclear
PS: genul de dubstep care il ascult eu este putin mai ritmat si mai cu mult sens decat dubstepul normal (si nu, nu ma refer la Drum'n'Bass)

| OnuOnulică a răspuns:

KnifeParty - Bonfire