| antooo08 a întrebat:

Ma uit zi de zi la videoclipul Hero a lui Enrique Iglesias love struck si totusi nu am inteles cine este barbatul acela care da in el si de ce face acest lucru.stie cineva?big grin

4 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Pentru ca el se da la gagica aluia:d

| IRI_5028 a răspuns:

Enrique Iglesias a vefit o banca (sau ceva de genu`) si cred ca ala e politist (in realitate ala e taicasu - de asta sunt sigur).

| notorious a răspuns:

Pai da ma da in el pentru ca enrike i-a wotot femeia si ala era pestele ei! intelegi?

| zamolczezingri31 a răspuns:

Actorul care joaca rolul batausului este unul dintre Monstrii sacri ai filmului universal si se numeste Mickey Rourke.Tot ce face este sa urmeze scenariul scris de scenaristul lui Enrique Iglesias.