| mara_8999 a întrebat:

Mi-am amintit acum de o melodie doar ca nu mai tin minte nici un vers. Stiu ca videoclipul era facut la o nunta. Melodia e destul de veche. Stie cineva cam despre ce melodie e vorba?

8 răspunsuri:
| vescan4ever a răspuns:

I have in the world cumva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai doar atat? erau doar la nunta? nu stiu ce sa zic...incearca asta: http://www.youtube.com/watch?v=X75mry1LcFg

| mara_8999 explică:

Nu, e o melodie cantata in engleza.

| noktambul a răspuns:

O fi vorba despre melodia N-A TOlanit-o de-ajuns a lu' Timpuri Noi?

| mara_8999 explică:

De fapt era vorba de melodia Island in the sun de la Weezer. Oricum va multumesc pentru raspunsuri.