| OMfGtheyKilledKenny a întrebat:

stiti vreun site de unde pot downoada negativele unor melodii straine?

5 răspunsuri:
| CatalinMG a răspuns:

Exista un program: Limewire, cauti numele melodiei si adaugi la final si cuvantul "instrumental", in functie de melodie vei gasi destule variante.

| OMfGtheyKilledKenny explică:

Downloada scuze*

| DarQueen a răspuns:

Da. youtube e solutia. cu youtube downloader iei de pe youtube cam tot ce vrei happy

| otto1234 a răspuns:

Pai eu folosesc un program ce descarca de pe youtube, pentru ca acolo chiar gasesti o sumedenie de instrumentale. Cel mai bun si cel mai complet program il gasesti pe dvdvideosoft.com

| Freek.Dynamic a răspuns:

Www.shadowville.com e un site foarte ok. sper sa-ti fie de ajutor :)