| Simiii a întrebat:

Stie cineva un site unde pot urmari muzica? Vreau un site unde sa arate cand apare o melodie noua sau ceva de genu.

3 răspunsuri:
| Chris31 a răspuns:

Incearca sa gasesti un site (de ex. Youtube) la care te poti abona.Acele site-uri iti trimit ultimele noutati, ce e nou, s.a.m.d.Dar sa fii atenta caci unii hackeri fac site-uri din astea pe bani nu gluma! SuCcEs! fUnDa?big grin

| cristi13 a răspuns:

Www.versuri.ro mai dau stiri despre melodii noi lansate si altele...