| broOonetsSsyka1 a întrebat:

Buna ... Va rog dati-mi o lista cu cele mai noi melodii faine .CELE MAI MULTE PRIMESC FUNDA ... :*:* Ma scuzati pentru locul in care am postat asta , dar am nevoie urgenta de melodii noi :*
Ps. : Nu manele :*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cele mai **NEW** - Selectii Muzica De Club Noua - 07 Martie 2012 * Vol. 32 * + Link de download !

1. Adele - Set Fire To The Rain (Addictive Elements Remix) (5:33)
2. Alex Mica - Dalinda (Radio Edit) (3:24)
3. Alex Mica - Dalinda (The Perez Brothers Official Remix) (5:50)
4. Alex Mica - Deep In Love (Radio Edit) (3:27)
5. Alexandra Stan feat. Carlprit - 1.000.000 (Maan Studio Remix) (4:29)
6. AlexUnder Base feat. Soel - Set Me Free (Original Mix) (3:10)
7. Allexinno & Starchild - Senorita (Jerry Ropero & Denis the Menace Remix) (6:17)
8. Alya - Damelo (Club Mix) (5:27)
9. Amna - She Bangs (Original Mix) (3:32)
10. Arisha - My World (Original Mix) (3:09)
11. Avicii - Levels (Vali Barbulescu Remix) (3:55)
12. Benjamin Rivalet - Take Tonight (Original Mix) (4:06)
13. Bingo Players - Rattle (Original Mix) (4:47)
14. Chris Lake - Sundown (Original Mix) (3:04)
15. Claudio Cristo feat. Tamy - Teach Me (Adrian Funk Remix) (5:48)
16. Connect-r - Take is Slow (Dj Bonne Remix) (4:54)
17. David Guetta - Love don’t let me go (Addictive Elements Remix 2012) (4:49)
18. David Quijada feat. Funky Elements - Give Me a Reason (Original Mix) (2:52)
19. Dexter & John & Deea - Feel So Free (New Vers) (4:37)
20. Dj BigIce feat. Nick Kamarera & Alinka - Marilena (Radio Edit) (3:07)
21. Dj Mo. Do - muzicaa (Club Mix) (5:51)
22. Dj Project si Adela - Bun Ramas (Radio Edit) (3:26)
23. Dj Rynno feat. Sylvia - Bring Me Back (Radio Edit) (2:50)
24. Dj Zet - Billie Jean Reloaded (Dj Zet 2k12 Tribute Rework) (5:05)
25. Dream City - One Love (Radio Edit) (3:35)
26. Elena Gheorghe - Your Captain Tonight (Alex C Extended Mix) (5:03)
27. Elena Gheorghe - Your Captain Tonight (Dj Deka Bootleg) (4:54)
28. Elena Gheorghe - Your Captain Tonight (Olivian Dj Extended Mix) (5:10)
29. Elena Gheorghe - Your Captain Tonight (Radio Edit) (3:14)
30. Ellie White - Sete De Noi (LLP Remix) (5:04)
31. Ellie White - Sete De Noi (Radio Edit) (3:25)
32. Ellie White - Sete De Noi (Snatt & Vix Remix) (3:30)
33. Emil Lassaria & Caitlyn - Tu Amor (Club Mix) (5:50)
34. F.Charm feat. Xonia - Alma Del Alma (Radio Edit) (3:32)
35. Fabio Da Lera & Alex Mica - Mi corazon (Andeeno Damassy Remix) (4:47)
36. Fabio Da Lera & Alex Mica - Mi Corazon (Radio Edit) (3:17)
37. Flo Rida - Good Feeling (Original Mix) (4:07)
38. Flo Rida feat. SIA - Wild Ones (Original Mix) (3:53)
39. Gloria Estefan - Hotel Nacional (Original Mix) (3:28)
40. Gotye - Somebody That I Used To Know (Dj Koss Remix) (6:23)
41. Gotye - Somebody That I Used To Know (KDrew Remix) (5:00)
42. Gotye - Somebody That I Used To Know (Nico Pusch Remix) (7:51)
43. Gotye - Somebody That I Used To Know (TheFatRat Remix) (4:36)
44. GreenPower feat. Ely Morelli - What is Love (Mario Chris 2011 Remix) (5:37)
45. Gustavo Lima - Balada Boa (Tcherere Tche, Tche) (3:27)
46. Inna - Caliente (Original Mix) (2:52)
47. Inna - Endless (Original Mix) (7:41)
48. Inna - Endless (Snatt & Vix Remix) (3:33)
49. Jessica D. - Hero (Radio Edit) (3:44)
50. Kamelia - Prima Oara (Dj Asher & Screen Remix) (4:06)
51. Laurentiu Duta feat. Andreea Banica - Shining Heart 2012 (3:36)
52. Like Chocolate - Maria Maria (LLP Extended Remix) (5:03)
53. Like Chocolate feat. Alex Mica - Maria Maria (Radio Edit) (3:01)
54. Liviu Hodor ft. Mona - Sweet love (Andeeno Damassy Remix) (4:50)
55. Lora - Un Vis (Radio Edit) (4:26)
56. Mandinga - Zaleilah (Radio Edit) (3:40)
57. Mandinga - Zaleilah (Slayback Bootleg) (6:46)
58. Mario Chris - Sun & Booze (Original Mix) (5:31)
59. Mashup Candys - Good Hangover Feeling (Original Mix) (3:45)
60. Mc Dany & Halas Claus - Falling In Love (Original Mix) (3:35)
61. Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego (Kuba S & Fisher Remix) (4:48)
62. Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego (Original Mix) (2:45)
63. Mike Candys and Evelyn feat. Patrick Miller - One Night In Ibiza (Radio Mix) (2:50)
64. Morra - One Love (Original Mix) (3:13)
65. No Rules - Funk You All (Original Mix) (5:45)
66. No Rules - Sexy in The Club (Original Mix) (6:54)
67. No Rules & Roxana - Funk You All 2012 (Original Mix) (3:52)
68. Phelipe - Addicted (In Paris) (Dj Bonne Remix) (3:53)
69. Reboot - Insane Caminando (Elf & Maryo Remix) (3:40)
70. Residence Deejays ft. Frissco - My way (Absound Remix) (Radio Edit) (2:55)
71. Rihanna - You Da One (DJ Dark & Shidance Remix - Extended Edit) (5:29)
72. Rihanna - You Da One (DJ Dark & Shidance Remix - Radio Edit) (3:43)
73. Rivero feat. Dani Vi - Il Mio Coure (Original Mix) (3:26)
74. Sak Noel - Paso (The Nini Anthem) (3:17)
75. S-Funk vs Dj Zet & Ciprian Iordache - Calabria (Original Mix) (5:21)
76. Shaketown - At Night (Dj Bonne & Dj Rabinu Remix) (5:20)
77. Sonny Flame - Sale el Sol (Original Mix) (3:20)
78. Stroke 69 - Jamaika (Extended Mix) (5:48)
79. Sylvie - My Love Is Now Your Love (Radio Edit) (3:27)
80. Tacabro - Tacata (Ninni Angemi Remix) (4:39)
81. Tom Boxer & Morena feat. Meital De Razon - Voulez Vous (Original Mix) (3:15)
82. Tony Ray ft. Gianna - Chica Loca (Extended Mix) (4:05)
83. Tony Ray ft. Gianna - Chica Loca 2012 (Original Mix) (3:19)
84. Vesto Caino - Dolce Vita (Ma Che) (Rico Bernasconi Remix) (5:17)
85. Yolanda Be Cool ft. Crystal Waters - Le Bump (Original Mix) (3:16)
86. Young London - Let Me Go (DJ Solovey Remix) (5:02)
Descarca:
http://www.fileshare.pro/uogZuj
Auditie placuta !

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urgenta,urgenta,dar nu la Dragoste si sex.ai gresit categoria.

| Pitiica15 a răspuns:

Sonny Flame - Sale el Sol
F.Charm feat. Xonia - Alma del alma
Alya - Damelo (Prod. by Allexinno & Starchild
Emil Lassaria & Caitlyn - Tu amor
Blaxy Girls- Mr president
Edward Maya presents Violet Light -
David Quijada Feat Funky Elements - Give Me a reason
Balada boa-Gustavo Lima

Sper ca te-am ajutat >:d< Fundaa?batting eyelashes