| Beatricee a întrebat:

Vreau si eu sa-mi descarc melodia "dansa bonito" de narotic sound & christian d. dati-mi un link de unde s-o descarc. fundita primul raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| fairytale a răspuns:

Uite de aici o poti lua pui linkul de la melodie pe de youtube acolo si dai download http://www.listentoyoutube.com/ sper sa te fi ajutat

4 răspunsuri:
| AnnaMaariia a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/cautare_fisiere.html...trebuie sa gasesti. dar va trebui sa astepti 20 de secunde si pe urma merge.:P. funda?:*

| Beatricee explică:

Mai tarziu sau maine voi desemna castigatarul fiindca nu va pot vedea raspunsurile cand postez o intrebare noua...imi pare rau.
pana atunci puneti, daca stiti si mai multe linkuri daca aveti si sa pot descarca mereu de pe siteul respectiv...multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumpo.ai net.descurcate!

| Nutella123456789 a răspuns:

Ti-o trimit eu pe mess e cel mai usorhappy