| anonim_4396 a întrebat:

Cand incepe poveste de familie kanal D?

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai incepe poveste de fam, anul asta?'2010-2011?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astept sa inceapa acest film, il urmarim toata familia cu sufletul la gura.va rugam sa il difuzati zilnic la o ora destul de potrivita nu foarte tarziu, dar nici devreme rau. sunt fana a tuturor filmelor difuzate pana acum de voi. mai este si ezel cred ca filmul anului 2010

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Azi la 20:30 pe KanalD

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oameni buni cine stie cand incepe poveste de familie sau micutele domnisoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

P
oveste de familie ar trebui sa inceapa ca suntem in 2011 si tot nu lau mai bagat cei de la kanal d care sunt niste nesimtiti!

| MrDemonitzxa a răspuns:

Poveste de familie

"Poveste de familie" este un serial inspirat după romanul lui Reşat Nuri Güntekin (romancier/dramaturg turc), regizat de Melek Gençoglu şi beneficiază de o distribuţie excepţională din care fac parte: Halil Ergün (Ali Riza Tekin), Güven Hokna (Hayriye Tekin), Bennu Yildirimlar (Fikret Tekin).
"Poveste de familie" este o ecranizare fascinantă a vieţii de zi cu zi a unei familii obişnuite din Turcia. Una dintre fete este admisă la o universitate din Istanbul. Atunci ei decid să se mute cu întreaga familie în marele oraş.

Din acel moment, Ali Riza începe să vadă cu alţi ochi viaţa pe care a avut-o până acum. Mutarea la Istanbul nu le simplifică situaţia, ci dimpotrivă.
Adaptarea la noua viaţă, cheltuielile pe care le presupune creşterea copiilor şi faptul că Ali Riza este şomer, le îngreunează traiul şi întreaga familie este supusă unor mari încercări de viaţă.

Lucrurile se complică într-un mod neaşteptat pentru întreaga familie şi de aici începe lupta pentru o viaţă mai bună.

Urmăreşte sezonul 4 începând de luni, 26 octombrie, de la ora 20:30!

| carmenkamy22 a răspuns:

Poveste de familie s-a si terminat.

| Anonim_8453 a răspuns:

Cred ca incepe pe 15 Septembrie cand incepe si Scoala

| sarah_1389 a răspuns:

Incepe pe septrembie