| StelaTPUro a întrebat:

Care crezi că este melodia anului 2010?

1169 răspunsuri:
| Wonderland a răspuns:

Loc 3. Lady Gaga- Alejandro
Loc2. Greyson Chance- Waiting outside the lines
Loc 1. Bruno Mars-Just the way you are
parerea mea

| ydaa a răspuns:

Bruno mars just the way you are

| Available a răspuns:

Eu sunt de parere ca Eminem ft Riahnna-Love the way you lie este melodia anului 2010 din punctul meu de vedere.Si continuarea love the way you lie 2 este f frumoasa dar prima este BAZA happy

| T30D0RA a răspuns:

Yolanda Be Cool & Dcup - We no speak Americano

| Sofffie a răspuns:

Eli - hey

| BlackRainbow a răspuns:

Guess Who - Manifest love struck.
Sau Billionaire [ Travis McCoy love struck]

| rockelle75 a răspuns:

Buna, doamna Stela.
Pai sa vedem...melodia anului 2010?
Nu cred ca as putea sa o zic, pentru ca sunt multe melodii frumoase, dar daca ar fi sa 'votez' as vota:
Locul 1: Far East Movement - Like a G6
Locul 2: Collette Carr - Bitch Like me
Locul 3: Dan Balan - Justify sex
Sper sa va placa tuturor gusturile mele, va urez o seara placuta!
Pa, pa.

| Marijuana187 a răspuns:

Lady gaga - alejandro este melodia anului si pot demonstra asta
1. A fost no 1 in Fresh Top 40 de vreo 6-7 ori
2.Este o melodie difuzata la radio, chiar de multe ori, iar Rihanna - only girl nu merita deoarece a aparut mai acum inspre sfarsitul anului
Si Billionare poate fi melodia anului tot din aceleasi motive.Nu-s fan lady gaga, dar are talent sa recunoashtemhappy

| xDcreepy a răspuns:

Rihanna - Rude boy

| ElectricChapel a răspuns:

1. Lady GaGa-Alejandro
2.Cheryl Cole-Parachute
3.Andreea Balan-Trippin

| GiuliaTamas a răspuns:

Billionaire-Travis McCoy laughing :X:X:X

| midnight a răspuns:

a dat Domnu! de cand astet intrebarea asta! mie mi-a placut si inca-mi mai place avril lavigne-get over it

| Roby67 a răspuns:

Stiu ca nu o cunosc multi, dar dupa 13 ani de la moartea lui a devenit un HIT de neuitat.
In memoria unui artist care a murit mult prea repede...
http://www.youtube.com/watch?v=rOxmkZv5X-g

| diana a răspuns:

Eu cred ca Yolanda Be Cool Vrs DCup - We No Speak Americano

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Wow, ce intrebare grea! straight face Pai sunt asa de multe... dar totusi voi alege una : Justify Sex - Dan Balan! E prea noua dar-asta e!

Si respect pentru Love The Way You Lie ~ by Eminem happy! Si melodia aia ar merita sa fie melodia anului 2010!

| Nastia a răspuns:

Puya-american drimwinking

| Mentaaaaa a răspuns:

Travis mccoy feat bruno mars – billionaire :d http://www.youtube.com/watch?v=8aRor905cCw

| ThinkPink a răspuns:

Muse-Love is forever

| Simona a răspuns:

Bruno Mars-Just the way you are

| mdany a răspuns:

Pai dupa parerea mea cred ca ar fi Rihanna-Love the way you lie pentru ca din cate am vazut are aproximativ 252 de milioane de vizitatori.

| Demise a răspuns:

Lady Gaga- Bad romancewinking In toate revistele apare asta happy si am si eu aceeasi parere

| Andrutsa15 a răspuns:

Bruno Mars- just the way you are

| Mihaelaa98 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=pGK6jxhCMu0

DEmi lovato-me, myself in time :X:X:X:X

Si

Smiley -Love is for free

http://www.youtube.com/watch?v=-ZWaICOE0NY

Nu pot alege :D

| Nume a răspuns:

Puya - American Dream

| xPinkSunShine a răspuns:

Eu cred ca melodia anului 2010 este : Eminem Ft. Rihanna - Love the way you lie

| membrugirl2010 a răspuns:

Lady Gaga - Alejandro

| ii a răspuns:

Alexandra Stan - Mr. Saxo Beat
sau

Travis McCoy -Bilionaire

| DjBattle a răspuns:

Stromae-alors on dance (y) happy

| larya234 a răspuns:

Rihanna-te amo

| TrustMe a răspuns:

Tinie Tempah ft. Eric Turner - Written in the stars sau Eminem ft. Lil Wayne - No Love