| StelaTPUro a întrebat:

Care crezi că este melodia anului 2010?

1169 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| denismaria92 a răspuns:

Bon Jovi - What do you got?

| heise a răspuns:

Jung Yeop - Thron Flower
Este melodia din ca-drama nevizionata de mine, Bad Guy. De ceva timp (si inainte imi placea actorul) o ascult, trebuie neaparat sa o ascult cel putin pe zi. Imi aduce aminte ca actorul ce mi-a cuprins inima in palme, Kim Nam Gil (aka Bi-dam - numele in kdrama "Secretele de la palat"), care acum e in armata (din cauza asta a trebuit sa scoata scene din "Bad Guy" pentru ca era in timpu' filamarii kdramei) si se intoarce dea bea peste 2 ani. Asa sper sa nu-l uit si sa nu uit bucuria si talentul lui pe care ni-l arata; cu un singur zambet a putut sa cucereasca mii de fane ce acum il asteapta cu sufletu' la gura (incluzandu-ma).

| dydy1 a răspuns:

Connect-r ft chris mayer-still :d.
Cu siguranta melodia anului 2010.

| Diva a răspuns:

Tear the World Down-we are the fallen

| marius577 a răspuns:

Cheryl cole-Parachute.

| Caaty a răspuns:

Travie McCoy&Bruno Mars-Billionaire

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Alexandra stan : Mr.Saxobeat

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Mr. saxobeat! by alexandra stan

| Lawrence a răspuns:

De cand a trecut vara toti ati uitat de Narcotic Sound and Christian D. feat. Matteo - Mamasita. A fost melodia veri 2010 cu We No Speak Americano.Pentru mine Mamasita ramane pentru mine melodia anului 2010.
http://www.youtube.com/watch?v=g-VhZJllwYY

| zapa1 a răspuns:

Bruno Mars-Just the way you are
asta e super

| zapa1 a răspuns:

Bruno Mars-JUst the way you are

| Satisfaction a răspuns:

Miley cyrus Who owns my heart sau dj robert georgescu ft. lara Beside you sau kesha We R Who We R

| TheCoon a răspuns:

Raspund cam tarziu, dar imi spun parerea. Cred ca melodia anului 2010 este LostProphets - Where We Belong, una dintre melodiile mele preferate. http://www.youtube.com/watch?v=WUVRBovHnG0

| ecristinamc a răspuns:

Akcent-My Passion:X-superba melodia
Stereo Love-Edward Maya

| MaraSM a răspuns:

Justin Bieber -Baby sau Pray

| Shery a răspuns:

FT Island - Love, love, love

| yoo23 a răspuns:

Rock Mafia-the big bang

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

1.Nu mai suntem impreuna-Lirycs
2.Mamasita-Nercotic Sound and Christian D
3.Clipe-3 Sud Est

| qMisaki a răspuns:

Dan balan - justify sex
e cea mai atre! vreau si eu sa fiu una din fetele acelea!

| qMisaki a răspuns:

Dan Balan - Justify Sex
Si un link : http://w02.ourworld.com/v11/members/?env=ourworld

| NoName123 a răspuns:

Rihanna ft Eminem-Love the way you lie

| deeapa a răspuns:

Katty perry-california girlz

| CurcubeulColorat a răspuns:

Anda Adam - Show me

| Ancutss30 a răspuns:

Este Smiley-Love is for free. Se mentine in top de mult timp. Funda:d?

| Kennedy95 a răspuns:

Andra something new e frumoasa parerea mea big grin

| Deyutza a răspuns:

Mel anunui e pe locul 1 Travie McCoy-Bilonaire si pe locul 2 Bruno mars- just the way you are :X

| BlackRose08 a răspuns:

Alexandra Stan - Mr. Saxobeat :X:X:X:X