| Sixx a întrebat:

Care este cea mai ascultata melodie din lume?

17 răspunsuri:
| FulgerMQ a răspuns:

Buna! Shakira waka waka
http://www.youtube.com/watch?v=pRpeEdMmmQ0
Funda?

| Marcela a răspuns:

Lady gaga-alejando
:X
tongue

| BubbleA a răspuns:

Daca ne-am lua dupa youtube ar fi Justin Bieber cu 272, 585, 945 de vizualizari.Insa si cum a spus @YoYoXoXoXD.

O zi fainahappy

| RaduPetrisor a răspuns:

Cea mai ascultata probabil este un cantec chinezesc, nu conteaza ce tip de cantec da e chinezesc

| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt multe melodii foarte ascultate.De exemplu in trecut dar si in prezent se asculta foarte mult melodiile lui Michael Jackson.Acum in prezent tot foarte mult se asculta melodiile lui Justin Bieber, Madonna, Rihanna si mai ales Lady Gaga.Numai bine.

| Didu a răspuns:

Justin Bieber - Baby are cele mai multe vizualizari pe youtube. probabil e si cea mai ascultatahappy

| Neah a răspuns:

Pe youtube, cele mai multe vizualizari le are Lady Caca, adica Gaga cu Bad Romance

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber - Baby cu 451, 694, 443 de vizualizari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine ar fi 50 cent sau aminem si akon

| xVlaDuTz a răspuns:

Cea mai ascultata melodie din lume este ''PSY - Gangnam Style''!
Uita-te si pe youtube, are 1 miliard si ceva de vizualizari si are si 1 milion de like-uri

| Buruiana_Gabriel_1998 a răspuns:

Don Omar ft. Lucenzo-Danza Kuduro o melodie extraordinara si o ascult si in prezent.

| Sebastian19999 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0 -PSY - GANGNAM STYLE cu 1, 997, 853, 753 views deci e suprema nu pote fi detronata

| Maxim_Gorgan_1905 a răspuns:

1.Justin Bieber - Baby ft. Ludacris
2. Katy Perry Dark Horse ft Juicy J

| Maxim_Gorgan_1905 a răspuns:

M-am incurcat cred ca
1.Psy Gentleman
2. Justin Bieber Baby
3.Psy Gentleman
4. Katy Perry Drk Horse ft Juicy J
Funda?