| Spawny24 a întrebat:

Caut 2 melodii pe care le-am auzit in club:
1) O melodie minimal probabil putin cunoscuta in care se aude ceva de genu: 'ba ba ba ba ba'
2) O melodie cu versurile 'up in the air in the sky there's no more reason to cry' 'eeeeo'
Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia 2) se numeste F.Charm feat. Filip - EyO

6 răspunsuri:
| Irina117 a răspuns:

Bună! Nu ştiu sigur, dar cred că prima melodie despre care vorbeşti este :http://www.youtube.com/watch?v=prVDUuErKmA
Iar cea de a 2-a cred că este cântată de Christian Green!
Pa-pa!

| dantedante a răspuns:

Salut, arunca o privire aici poate gasesti ce ti trebuie
:)
http://www.youtube.com/user/abcdefghi40056?feature=mhum

| Spawny24 explică:

Nu inteleg de ce naiba postezi un raspuns de dragul de al posta. Macar esti in tema? Lasa in *** google-ul ca si eu stiu da un search rolling eyes. Si am apelat la TPU deoarece google nu m-a ajutat. Habar n-ai despre ce vorbesti da tu raspunzi la intrebare rolling eyes

| Spawny24 explică:

Ce am scris mai sus se refera la 'Irina'.

| Irina117 a răspuns:

Frate, ce oameni! rolling eyes

| Spawny24 explică:

Cum adica ce oameni? Poi lasa naibii intrebarea daca nu stii raspunsu ca nu iti da nimeni bani sau premii pentru fundite sau raspunsuri inutile.