| TheFuzzyUzzy a întrebat:

Caut o melodie de cateva zile si nu o gasesc. Este cantata de o tipa care zice cate ceva dupa care adauga "u na na e". Daca va suna cat de cat cunoscut va rog sa imi ziceti si mie.

11 răspunsuri:
| Z4z4 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=IgLcQmlN2Xg
Jenifer Lopez ft. Lil Wayne - Im Into You

funda?

| HolyPotato a răspuns:

Jennifer Lopez- I'm into you

| HolyPotato a răspuns:

Jennifer Lopez - I'm into you

| TheFuzzyUzzy explică:

Multumesc pentru raspunsuri, dar nu e astabig grin. Zice na doar de 2 ori. Fix asa "u na na e". Melodia asta de la jlo trebuia sa fiu prost sa nu o gaseschappy

| biibiii a răspuns:

1.Rihanna ft. Drake - What's My Name?
asta e? whistling

| iza4ever a răspuns:

Pai am doar doua melodii in cap la care tin minte sa fi auzit asta:
1.J. Lopez - Im Into You
sau
2.Rihanna - What's my name

| iza4ever a răspuns:

J. Lopez - im into you
Rihanna - what's my name... desi cred mai degraba ca ar fi melodia Rihannei

| TheFuzzyUzzy explică:

Biibiii nu e aia. Spune exact "u na na e". Melodia e ceva gen toate astea care apar la noi acum. O melodie de "clubbing"cum s-ar zice. Am auzit-o la sala, daca mai mergeti unii si stiti cam cum ar trebui sa sune.

| TheFuzzyUzzy explică:

Iza4ever Multumesc, dar nu sunt alea. Sigur nu este o melodie foarte cunoscuta. Banuiesc ca este o melodie romaneasca, in engleza.