Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce melodie s-ar potrivi cel mai bine vietii tale drept coloana sonora?

262 răspunsuri:
| Cristian_Catană_2000 a răspuns:

Dj Aligatore - Close to you

| tuberculoza a răspuns:

Cheloo-suma defectelor
parazitii-unul pentru toti

| YourQueen a răspuns:

,,Asa si ",,, K-boom"

| AnaMalina22 a răspuns:

Passanger-Let her go
O pieasa linistita, cum ar trebui sa fie orice viata.

| vanesaandra a răspuns:

Nu cred ca as putea alege o singura melodie pentru viata mea ea se schimba atat de repede incat abia se sfarseste o melodie si inccepe alta

| CaMeLeOnn a răspuns:

Eye Of The Tiger

| Xmadness a răspuns:

Michael Bublé - Feeling Good

| SmoKez a răspuns:

Sunt multe melodii, insa doar genul conteaza.

| Asim99 a răspuns:

Depinde...
Am doua variante:
1. Eminem - When I'm Gone
2. Lil Wayne ft. Bruno Mars - Mirror

| EşanuPaula a răspuns:

Smiley-Nemuritori
Îmi place să-mi trăiesc viaţa la maxim, consider că, dacă te consideri ''nemuritor'' şi nu ai problema ''zilei de mâine'', ai destulă energie să faci orice.
Iar noi, cu toţii, atunci când ne mişcăm, dansăm, cântăm, sau chiar ne uităm la un film banal, suntem de 20 de ori mai fericiţi.

| carmyx a răspuns:

"Impossible"-J.Arthur laughing

| XTraLaLaXDianaX a răspuns:

Alina Moon- O mie si Vescan- Spune lumii

| koorino a răspuns:

Cel mai mult ma regasesc in aceasta piesa : https://www.youtube.com/watch?v=_vjjq-HyetM
Ma regasesc pentru ca, sufletul meu este chinuit si nu imi gasesc adevarata liniste si cu multa ardoare incerc sa uit totul. Pur si simplu piesa ma inspira si chiar daca imi dezvaluie durerea, totusi imi da speranta ca poate intr-o zi va aparea si soarele pe strada mea!

| Oancea_Casiana_1993 a răspuns:

You gonna miss me when I'm gone.

| Meeeeee23 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=bpOSxM0rNPM Arctic Monkeys- Do I wanna know

| miru2000 a răspuns:

Happy

| Yumenohana a răspuns:

Cred ca Imagine Dragons - Radioactive happy

| Stelistu2012 a răspuns:

Gladiator 2000

| FANUUU a răspuns:

Silent Strike-Blue Whispers

| Niss a răspuns:

Cred ca melodia Acasa de Smiley. Uneori chiar fac ce zice in melodie!

| Lovelyangel17 a răspuns:

Cred ca lana del rey young and beautiful

| DeeaDizz a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url

Ador melodia asta si chiar ma reprezinta pentru ca vreau sa-mi traiesc viata la maxim si sa ajung exact acolo unde imi doresc!

| Dragos_Cristiana_1990 a răspuns:

Titanic... cred kiss

| Diaiso a răspuns:

Cabron feat. Pacha man - arata-le la toti

| konage a răspuns:

Eu cred ca Pana dimineata.