| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de muzica lui Leonard Cohen?
Melodia mea preferată de la el este "In My Secret Life": https://youtu.be/NW7oNpzBSGc

Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Ascultam melodia Dance me to the end of love.o părere buna, melodiile lui rămân întipărite toată viata în memorie.
Un artist desăvârșit.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Genial omul... piesa mea preferată e Dance me to the end of love.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

O piesă frumoasă. Concluzia ar fi că nu tot ceea ce este vechi se demodează și se va pierde, iar nu tot ceea ce este nou și cool va rămâne în istorie.

| cristi202 a răspuns:

O piesa care te unge la inima...

| corbulalbrosu a răspuns:

Leonard Cohen a fost dintotdeauna unul ditre cantaretii preferati. De asemenea unul dintre cei mai buni compozitori si interpreti sunt si Kenny Rogers, Vangelis (Evángelos Odysséas Papathanassíou) precum si Enya Patricia Brennan

| DenqOO a răspuns:

Melodia e minunata.
Videoclipul nu prea ma atrage, dar nu conteaza, melodia trebuie ascultata :-D

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Părerea mea este că tot mormăie acolo, de parcă ar avea gura plină cu orez.

| Mosotti a răspuns:

Am o parere destul de buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am auzit-o la radio acum multi ani. Nu e genul meu, mă cam adoarme.