| ✿puffa✿ a întrebat:

Ce parere aveti despre lady gaga...in special despre melodiile:
brown eyes
poker face
bad romance
money honey
monster
dirty ice-cream
pooop.mz de rasp:*:*:*

Răspuns Câştigător
| alexandra14 a răspuns:

Parerea mea.Este o artista minunata, munceste si da tot pentru fanii ei.singura isi scrie toate melodiile-nu ca alti care le iau gata facute.Este talentata si desteapta pentru ca, cu toate tinutele ei a reusit sa atraga toata lumea.Despre melodii-Imi plac toate. A si canta si de fiecare data live.

11 răspunsuri:
| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Naspa.

| Jimmski a răspuns:

Deci este bestiala tipa. Un talent neimaginat.Atata naturalete si o voce sclipitoare.Are atat stil si foarte mult talent. Daca ne reprezenta la eurovision castigam sigur.Lady Gaga tine-o tot asa:*

| crisS a răspuns:

Foarte tare aveam nevoie de cineva extravagant sa schimbe atmosfera mie imi place in special Speechless dar toate piesele ei sunt :x
asta m'a impresionat
http://www.youtube.com/watch?v=_7HvURBhMGE&feature=related
aici chiar se vede ca pune suflet in ceea ce face

| vivalavida a răspuns:

Cuvantul secret este inadmisibil intr-o societate libera si deschisa iar noi ca popor, intrisec, cat si din punct de vedere istoric SUNTEM IMPOTRIVA SOCIETATILOR SECRETE, a juramintelor secrete si a procedurilor secrete noi ca popor roman suntem impotriva masonilor si impotriva oamenilor care lucreaza cu lucifer. OMUL VA FI DESTINAT CE A FOST SA FIE: liber si independent.

| GabiGabrielle a răspuns:

Melodiile ei sunt frumoase, dar stilul ei este uneori prea exagerat mai ales in videoclipul ''Telephone'' sa poarte ochelari din tigari...omg,iar Beyonce tot in videoclipul ala e penibila ...nu asa e stilul ei!

| AdY a răspuns:

Nu-mi place mie gaga. Ea fara machiaj trebuie sa arate ca o baba de 63 ani

| Petronela a răspuns:

Nu-mi place lady gaga, doar ii ascult melodiile:d

| Allexy_6463 a răspuns:

Lady GaGa da dovada de imaginatie, de talent prin tot ce face.
Chiar daca unii o considera deplasata si o urasc pentru faptul ca e unica laughing.
Mie una imi plac videoclipurile de la Bad Romance si Telephone. Sunt geniale love struck.

| Maria_1984 a răspuns:

E nemaipomenita!
Mirobolanta
Splendida
Mirifica
Super-Mega-Hiper-Ultra extravaganta
are un talent incomparabil
Imi plac meldoiile mentionate de tine mai sus dar mai ales speechless:X
Gaga reprezinta acel ceva de care avea nevoie muzica internationala de mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodiile ei sunt foarte originale si extrem de frumoase! Ea este o cantareata extrem de originala si este un exemplu pentru toata lumea!

| ✿puffa✿ explică:

De speechless nici nu mai am vrut sa vb... e grozava, geniala:*happy