| anonim_4396 a întrebat:

Ce post de radio asculti? Obisnuiesti sa asculti radio?

25 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

App bine ai venit eu ascult kiss fm

| AndrusKanu a răspuns:

Ascult Europa FM şi Radio ZU.

| hanry a răspuns:

Pro fm michael jackson de 2 saptamani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ascult la radio doar cand sunt in masina, un general radio Zu si radio 21winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Radio 21

| baba a răspuns:

Ascult SmartFM, EuropaFM, CityFM şi ocazional MagicFM

| catalina_2916 a răspuns:

Da... cel mai mult ascult radio zu si kiss fm...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Radio romantic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Radio Top 40 Uk merita!

daniela
| daniela a răspuns:

In masina Kiss fm

| zeeeeeex a răspuns:

Kiss Fm, Radio 21, Impact Fm si atat big grin

| thespy a răspuns:

One fm si pro fm

| victoria_8973 a răspuns:

Kiss fm mi se pare cel mai tare laughing

| crisS a răspuns:

Kiss fm

| Brigitta a răspuns:

De obicei ascult Radio Zu. happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.winkingAscult radio Zu si Kiss Fm.winking

| Lary a răspuns:

Kiss Fm si Radio Zu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Romantica.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kiss FM e cel mai tare de muzica

| adyth a răspuns:

Tata are boxele de la combina afara si baga radio la greu. asculta toata strada numa ZU laughing dimineata ma trezesc in ritm de hauzzz rolling on the floor ca numa d'alea nimeresc offf...

| Annitu a răspuns:

Kiss Fm!love strucklove strucklove struck

| Crucified a răspuns:

Nu obişnuiesc să ascult radio, mai ascult noaptea pe la 1-2 când n-am ce face, câte ceva de pe rock fm. Rar mai bagă melodii mişto, doar căcaturi gen evanescence.

| aumih16 a răspuns:

Mie doar magic fm imi place cel mai mult imi plac si celelalte posturi dar asta imi place mult e cea buna muzica acolo anii 80 anii 90 anii 00 si din prezent

| aumih16 a răspuns:

Bine ascult mai mult primara vara si toamna ca iarna la pro fm e celebrul radio a lui mos craciun nu ma supar absolut deloc ascult si cateva colinde etc dar nu foarte mult pentru ca deja devine plictisitor asa ca mai ascult in perioada asta a iernii kiss fm pro fm radio zu etc asta pana trec sarbatorile ca pe urma pot asculta din nou magic fm insa nu radioul lui mos craciun ci piesele care erau de obicei acolo dar pana atunci mai am de asteptat

| aumih16 a răspuns:

Primavara vara si toamna eu ascult pro fm ca in rest iarna doar kiss fm radio zu pro fm