| avragegirl a întrebat:

Cine este fan Emily Osment sau Mitchel Musso? Dar cine o uraste pe Miley Cyrus? Astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Mie imi place de Emily si Mitchel dar nu pot spune ca sunt fan.Cat despre Miley, te sustin... O URASC DIN TOT SUFLETUL si mi se pare o inganfata si o rasfatata... daca sti cumva un site pentru. cei care o urasc si ei pe Virgina Americii sa-mi spui PLS.

31 răspunsuri:
| Oana_2559 a răspuns:

Eu nu o urasc pe Mileyhappy

| bybyfulger a răspuns:

Imi place mult de toti trei si nu aveti de ce sa ziceti ca o urati pe miley pentru ca nici nu o cunoasteti.