| AspeedW a întrebat:

Cine o impuscat maimuta din melodia http://www.youtube.com/watch?v=prHyRxyqJmo? cel mai bun raspuns primeste fundita

Răspuns Câştigător
| BGI a răspuns:

Eu am impuscat-o devil muahahahahahaha. Facea prea multa galagie. Funda happy

4 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Nu cred ca am impuscat`o nimeni. Probabil e vre`o expresie a celor de la fara zahar care inseamna ca acel "Sandu" regreta ca s`a nascut in Romania.laughing Nici eu nu stiu sigur.Dar un lucru e clar ii ador pe cei de la Fara Zahar love struck.au nite meldii asa haioaselaughing.

| AspeedW explică:

Da ma da vr un raspuns la intrebarea aia cu maimuta ca sa ma faca sa rad

| BubblesBlossom a răspuns:

Mama mu ala laughing

| Dumnezeul a răspuns:

Amantul pentru ca a aflat ca nu mai e virgina!