| Anonim_5535 a întrebat:

Cine poate sa imi deie melodia: VIVA High School Musical Mexico -Vara sa sfarsit? (In limba romana...)
Si cine poate sa imi deie (mai bine) toate melodiile lor?batting eyelashes? nu conteaza in ce limba..., SI TINETI MINTE nu ma refer la high school musical ma refer la celalalt de pe Disney al nou care-l da maine (Duminica) happy

72 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.peteava.ro/......-a-sfarsit dar mai bun este high school musical original :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe fiserul meu we

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara sa sfa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe saitul peteava.ro si scrie viva high school musical

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cred ca eu?

| byenkutza_4326 a răspuns:

Nu pot sa ti-o dau da intru mai incolo si ti-o dau o i-au si eu mai intai!big grin

| iulia_4194 a răspuns:

Si eu ador melodia aia pe care o canta miley, jonas, demi si selena o adorrrrrrrrrr numarul1

| iulia_4194 a răspuns:

Sall lasa-mi si mie id tau
ma numesc cioclea iulia andreea
baga si u pe google viva high scool musical mexico muzica

| madalina_aramescu a răspuns:

Eu am