| oOo Nimeni oOo a întrebat:

Cine stie melodii raggaton misto? fundita

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:

Sunt multe... cantareti : don omar, daddy yankee, wisin yandel

| llollipop a răspuns:

Rakim & Ken-Y-si la ves, dame lo que quiero, te regalo amores

Rakim, Ken, Daddy Yankee- Me matas
Tony Dize-Quizas
astea sunt mai misto love struck sa'mi zici te rog daca'ti plac big grin

| Raiden a răspuns:

Iti place mult stilu asta, "raggaton", nu?
Eu unu n-am auzit de el. happy. De fapt, te asigur eu ca nu exista.
Reggaeton e alt ceva.
Esti fana mare, nici macar nu stii cum se scrielaughing.

| viatadecacatt a răspuns:

Daddy yankee-tu principie

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Saaaalam, reggaeton! Saaaalam, reggaeton! Tza tza!rolling on the floor

| viatadecacatt a răspuns:

@kmy22, de fapt zice:Saalam, sa reggaeton sa, salam sa reggaeton salaughing