| Danut4 a întrebat:

Cum descarc muzică de pe Trilulilu?

10 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Poi.iti trebuie program de deskarcat muzica de pe triluliluwinking

| Gexu a răspuns:

Exista un program special de downladat de pe siteul Trilulilu happy

| Alina_5575 a răspuns:

Eu folosesc site asta http://www.trilulilu-download.info/

poti sa il folosesti doar cu motzila si internet explorer :)...

(pui URL`ul, alegi optiunile de download (audio, video etc) si descarcare :)

succes

| fluturas a răspuns:

Da daca iti dau eu programu de downloadat ce dai smug?

winking

| fzcsm a răspuns:

Eu am un program foarte bun de download.Se numeste TriluliluDownloader si daca imi dai add la id timi_chisbora ti-l dau si partea buna e ca nici nu aduce virusi.

| thizizme a răspuns:

O solutie mai generala pe care o vad la destul de multa lume: daca folositi Firefox instalati extensia FlashGot. Cand o pagina are continut ce poate fi downloadat, o iconita mica apare pe Status Bar (bara de jos), click pe ea si va incepe download-ul. Chiar daca la inceput pare ca nu se misca, astpetati. Nu parasiti pagina pana nu terminati download-ul. Daca downloadati un clip uitati-va daca poate fi vizionat in HD/HQ. Daca da activati HD (sau HQ) si apoi downloadati.
Pentru tilulilu va downloada in. php. Cu Winamp sau alt player audio puteti asculta, dar pe un telefon sau MP3 Player nu va merge. O solutie ar fi: instalati Audacity (e gratuit). In Audacity: Project -> Import (sau Import Sound nu mai stiu exact) (Ctrl + I), importati in program ce ati downloadat, iar dupa File -> Export MP3. Pentru a exporta in MP3 downloadati lame_enc. dll ( http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? lame_enc ), puneti-l intr-un loc sigur (de preferabil in folder-ul Audacity). La primul export in MP3 va va pune sa aratati unde-i acel dll.
Audacity e o varianta. Exista si altele.

Poate parea mai complicat pentru trilulilu, dar in rest nu sunt probleme.

| YorapTPUro a răspuns:

Nu stiu eu descarc de pe fisireu meu

| Daiana_1737 a răspuns:

Http://getmedia.info/
cel mai bun:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usor dai pe downlad si dai pe net pe trilulilu doi pe muzica pe care vrei copii adresa si o pui pe trilulilu o salvezi unde vrei si ii dai downlad

| TPUajutor a răspuns:

Vezi Acest articol e o varianta super si merge si pe youtube si peste tot.E foarte simpla
http://www.amatorpc.ml/......orce-site/