| biutzacool12 a întrebat:

Cum pot face un mp3 cu 400 de melodii please spuneti-mi toti pasii

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Ce poti face cu un mp3 care are 400 melodii? sau cum sa faci un mp3 sa aiba 400 de melodii pe el?
ce sa faci cu el nu stiu. poti sa le asculti tongue
daca vrei sa stii cum sa pui pe el 400 de melodii trebuie sa ai si spatiu pentru asta.
eu am 1gb si pun undeva la 180 melodii pe el.
daca are card cu memorie mai mare de 2 sau 3 gb atunci pur si simplu folosesti cablul de date pe care l-ai primit cu mp3-ul sau conectezi direct mp3-ul la pc si muti melodiile din folderele in care este muzica in cardul de la mp3.
oricum muzica nu se muta de tot ci se copiaza.ramane si in pc si in mp3

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Cu nero b-)

| biutzacool12 explică:

Are 4, 7 gb