| DinnAdinnA a întrebat:

Cum pot pune melodii pe fundal la Tumblr, si sa schimb cursorul?! Depinde de tema? Fundaa

Răspuns Câştigător
| Necrolisia a răspuns:

Ca sa schimbi cursor-ul te duci la Customize-> Description si acolo introduci codul.
Ca sa pui melodii te duci tot la Customize -> sub Custom theme-> Edit HTML.Pe margine vezi ca ai niste cifre, du-te in jos de tot la 649 si acolo introduci codul listei de melodii. Poti sa iti faci o lista pe site-ul acesta: http://scmplayer.net/
Succes! :D