| Anonim_5535 a întrebat:

Cum se numeste melodia din acest videoclip?:
http://www.youtube.com/watch?v=-i2UvSWPRGw

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bhromor Koio Gia

5 răspunsuri:
| Anonim_5535 explică:

Thank you! Anonim big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ionut. exista si o varianta in romana a acestei melodii o canta liviu guta si se numeste vorbesc cu tine nu ma auzi

| Anonim_5535 explică:

@monita
E frumoasa si melodia aceea dar...,
"nu poate fi considerata manea.multi pun amprenta MANEA...doar pentru ca e cantata de un manelist..."
Desi eu o consier si asa..., E frumoasa dar am un stil anume care nu poate fi stricat de o melodie cantata de un manelist...pacat ca nu o canta altcineva, eu am sa ascult in continaure varianta originala! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vromor koio Gia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ashua - Bhromor Koio Gia