| DanaCherry a întrebat:

Cum se numeste melodia din genericul de final al telenovelei Teresa de pe acasatv? Cine o canta?

Răspuns Câştigător
| DreamingAloud a răspuns:

Gloria Trevi- esa hembra es mala

2 răspunsuri:
| Artemesia a răspuns:

Melodia din genericul de final al telenovelei " Teresa " de pe ACASA TV am citit undeva ca se numeste "Es mala mala", dar nu o gasesc nicaieri.
Oricum, poate tu reusesti. happy

| sucharina a răspuns:

Mel de la final se numeste.A donde vamos a parar o canta Marco Antonio Solis.iar melodia de la inceputul filmului se numeste Es mala mala, si o canta Gloria Trevi