| alexmotoc a întrebat:

Cum se numeste melodia din noua reclama orange aparuta in martie 2010 cea cu cei care se trezesc din somn...sunt toate diminetile...etc

Răspuns Câştigător
| flavius_1889 a răspuns:

Am gasit-o :P. Cine imi face cinste :))? Pearl & The Puppets - Make me smile http://www.youtube.com/watch?v=D_nbGpKZSQQ

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gyuvj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia din noua reclama orange aparuta in martie 2010 cea cu cei care se trezesc din somn...sunt toate diminetile...etc
Ai un raspuns pentru alexmotoc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste Upside Down...cred... Daca vrei sa fii sigur cauta pe youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NEEK va spune asa "Upside Down - Official Video - Paloma Faith"
asta era

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva cum se numeste melodia din reclama orange prepay cu tipul caruia ii fuge catelul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun da cum se numeste melodia care a aparut acu in vara(2010) cu cainiicare alearga si se intalnesc aia doi care vb cu nu stiu ce "conversatzii placute care apar pe neasteptate"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca asta e reclama la care te referi, dar asta e melodia din ultima reclama orange din perioada asta (everybody wants to love)
http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia din noua reclama orange aparuta in iunie?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Make me smile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste Ingrid Michaelson – Everybody

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si pe mine ma intereseaza
:yawn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este niciun "jason mraz" este PEARL'N PUPPET - MAKE ME SMILE daca te referi la reclama astawinking cauta pe youtube... trebuie sa gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Train-hey,soul sister

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_GNr10r0jd4
asta e:D enjoy

| kary97 a răspuns:

Jason Mraz-Im yours

| flavius_1889 a răspuns:

Mie mi se pare a fi vocea lui Dolores O'Riordan de la The Cranberries, dar nu gasesc piesa sad

| nicoletadumitrascu a răspuns:

O canta lily allen dar nu stiu cum se numeste