| Inna_2589 a întrebat:

Cum se numeste programul de descarcat melodii de pe youtebe?

13 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu stiu exact da poti sa cauti "youtube convert to mp3 onine" si doar bagi url-ul si siteul ala til face mp3

succes!

| Unique_8782 a răspuns:

Free youtube downloader

http://209. 85. 135. 132/search? cu=cache:cvENf9qB2D0J:...clnk&gl=ro

| Unique_8782 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? cu=cache:cvENf9qB2D0J:...clnk&gl=ro

| eubahhh a răspuns:

Free youtube to mp3 converter

| sandra_8733 a răspuns:

Youtube Downloader

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A Tube Catcher.

| Biscotti a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/

introduci linkul de pe YouTube in casuta "Video URL" si apesi pe "convert" si astepti pana o sa iti apara "Download mp3" dai pe el si gata ai luat melodia :)

| Drunkenhearts a răspuns:

Scrii www.kickyoutube...[scrii intregul link] acolo o sa-ti apara filmuletul respectiv iar deasupra lui se afla o bara cu mai multe casetute, alegi ce fel vrei sa fie fisierul [mp4, mp3 etc.] si apesi pe casetuta verde din dreapta unde scrie ''GO'' si in locul casetutei verde o sa-ti apara una albastra pe care scrie ''DOWN'', dai click dreapta si apesi pe ''save link as...'' si selectezi locul unde vrei sa salvezi fisierul. fundita?:(

| TheBlueButterfly a răspuns:

Vdownloader

| CudiDaKid a răspuns:

Youtube downloader daca vrei videoclipul. daca vrei mp3 youtube convert to mp3 onine

| Adina981 a răspuns:

You tube downloader