| DezdemonaM a întrebat:

Cum vi s-a parut Razvan Alexe de la Romanii au talent? Cel mai bun raspuns ia voturi sau chiar funda!

Răspuns Câştigător
| logatcamembru a răspuns:

Il ador.:X:X macar printre primi 3 trebuie sa ajunga.dar se vede ca Romani nu prea stiu sa faca dif. avea niste vresuri.love struck adevarate.:X pacatsad

2 răspunsuri:
| DianaMaria14 a răspuns:

Mi s-a parut dedicat cu totul si gestul lui de a canta si cu acea mica problema ma duce cu gandul la daruirea lui, iar felul cum traieste si simte versurile este de apreciat.Nu pot sa nu observ sarmul si miscarile care in compozitia unui artist sunt ESENTIALE.DA, este un artist COMPLEX!

| CautNume a răspuns:

N-ar fi meritat sa castige, dar macar pe podium trebuia sa fie.