| OfficialFallingStar a întrebat:

Cum vi se pare noua Miley? http://www.youtube.com/watch?v=coqbx4C8z0o

Răspuns Câştigător
| BackAgainToTPU a răspuns:

Nu exista o noua Miley!
E doar Miley care a crescut!
Face 18 ani. Nu o tratati ca pe un copil.
Poate si pentru publicitate, cei p[este 20 de ani nu ascultau muzica ei pentru ca era sub labelul "Disney". Ea a iesit din asta. acum are muzica pentru toate varstele.
Nu am nimic cu ea. E alegerea ei. Funda?

6 răspunsuri:
| Ioanaa_5834 a răspuns:

Panarama. tie?

| Laura_9194 a răspuns:

Bună!

Îmi place mult ritmu si de Miley! Eu iţi recomand să asculţi melodiile ei! Pa, pa!

| Lorenna a răspuns:

Nu`mi place deloc...

| Mjdolhfi a răspuns:

Imi place mai mult ca inainte.

| Ramooon a răspuns:

Nu e noua Miley, este aceeasi, numai ca in sfarsit a crescut, numai este sub tutela absoluta Disney. Este acum o pustoaica tipica, cam toate artistele de varsta ei au videoclipuri asemanatoare, pur si simplu nu se mai axeaza pe aceeasi categorie de varsta, a trecut de liga mica la ceea mare, trebuia si ea sa creasca nutongue

| Adelyna_3827 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic! Ea vrea sa para ''Bad Girl'' dai in inauntrul ei nu e chiar asa!(parerea mea)