| Palagandrei7 a întrebat:

Cum zice ca se zice la muzica aceasta http://www.youtube.com/watch?v=5QTwr1PTz94?

5 răspunsuri:
| motu a răspuns:

Lasama sa ghicesc ai maxim 10 ani sau ai iesit dintr-un loc izolat fonetic?

| KidoSmart a răspuns:

Invata gramatica limbii romane sau macar gandeste ce spui inainte sa postezi intrebarea

| Palagandrei7 explică:

Am 15 ani, formularea intrebarii am pus o cu esenta de gluma.
Daca nu stii sa imi raspunzi la ceea ce te am intrebat, lasa ma si nu mai comenta degeaba.

| kennyspark a răspuns:

Acum inteleg de ce vezi '' playeri '' peste tot. si ai un simt al umorului... maxim. Esenta de gluma. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia este :The Offspring-Shattered Dreams (The Kids Aren't Alright)
iar stilul este punk rock